Nagrody rozdane

Na osiedlu Bolkowsko-Kruszwickim zakończono IX edycję akcji „Upiększamy nasze osiedle”. 30 września, w klubie „Promyk”, na uroczystościach podsumowujących akcję spotkali się jej laureaci, przedstawiciele Rady Osiedla oraz władz spółdzielni

Obraz domyślny wpisu fot. r.nial.bradshaw / CC BY-NC-SA 2.0

Nagrody rozdane
Na osiedlu Bolkowsko-Kruszwickim zakończono IX edycję akcji „Upiększamy nasze osiedle”. 30 września, w klubie „Promyk”, na uroczystościach podsumowujących akcję spotkali się jej laureaci, przedstawiciele Rady Osiedla oraz władz spółdzielni.
Przypomnijmy, że zeszłoroczna edycja akcji „Upiększamy nasze osiedle” przebiegała w zmienionym charakterze – zrezygnowano z tradycyjnej stricte konkursowej formuły (konieczność zgłoszenia swego udziału w konkursie) na rzecz otwartego przeglądu osiedlowych terenów przydomowych i balkonów. Podobnie było i w tym roku. Powołana przez Radę Osiedla komisja konkursowa dokonała przeglądu terenów i zakwalifikowała ostatecznie do oceny aż 112 obiektów (czyli znacznie więcej niż w roku ubiegłym) – w tym 39 balkonów oraz 73 zieleńce.
Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.
Spotkanie uświetnił muzyczny występ Emilki Janas i Karoliny Sutkowskiej, podopiecznych Janiny Podolczak, która prowadzi w klubie „Promyk” naukę gry na pianinie oraz skrzypcach. (red)

Kategoria „BALKONY”
I miejsce Barbara Adamiak z ul. Kruszwickiej 31
II miejsce Janina Woźniak z ul. Litomskiej 20
III miejsce Zofia Wilk z ul. Czarnieckiego 9
 Kazimierz Wenecki z ul. Zachodniej 10
 Stanisław Majewski z ul. Litomskiej 19
Wyróżnienia otrzymali:  Krystyna Kruczek (ul. Długa 56), Czesława Wróblewska (ul. Poznańska 11), Jadwiga Szponar (ul. Zachodnia 20), Danuta Sobota (ul. Litomska 5), Teresa Krakowiak (ul. Litomska 19) i Marek Rybak (ul. Czarnieckiego 50)
Kategoria „KLOMBY I RABATY KWIATOWE”
I miejsce Henryk Miedziński z ul. Czarnieckiego 5
II miejsce Irena Koziołek z ul. Kruszwickiej 41
 Józef Pietrzak z ul. Długiej 42
 Elżbieta Wajszczak z ul. Czarnieckiego 5
III miejsce Tadeusz Pawlik z ul. Długiej 56
Wyróżnienia przyznano: Urszuli Supeł (ul. Mł. Techników 49), Krystynie Mrozińskiej (ul. Długa 44), Witoldowi Fałdrowiczowi (ul. Długa 38), Elżbiecie Grzegorczyk (ul. Mł. Techników 49), Jad¬widze Hamryszak (ul. Ścinawska 6), Teresie Majkut (ul. Długa 56), Stanisławowi Świadkowi (ul. Długa 44), Franciszce Rudkowskiej (ul. Czarnieckiego 5), Janowi Adamczykowi (ul. Kruszwicka 43) oraz Andrzejowi Smarzewskiemu (ul. Długa 54)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.

*