Gaming Battle – gratka dla graczy

15 października miłośnicy planszówek, wirtualnej rzeczywistości, gier RPG czy gier online będą mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności w trakcie turniejowych zmagań i powalczyć o laur zwycięstwa w ramach turnieju Gaming Battle. Rozgrywki odbędą się w Centrum Korona.

Gry to nie tylko świetna rozrywka, ale też rozwijające kreatywność zajęcie i doskonałe ćwiczenie dla mózgu. W sobotę, 15 października, w Centrum Korona, w ramach rywalizacji Gaming Battle będą mogły wystartować pojedyncze osoby oraz drużyny. Wśród przewidzianych kategorii znalazły się gry planszowe, VR i strategiczne gry RPG, ale nie zabraknie również czegoś dla fanów gier online oraz rozgrywek karcianych. Zmagania graczy zostaną ukoronowane wyłonieniem zwycięzców w każdej kategorii. Turniej uatrakcyjni swoją obecnością gość specjalny – Przemekbestgames, który miłośnikom gier znany jest z kanału na YouTube.

Ponadto i w piątek, i w sobotę, 14 i 15 października, przy okazji codziennych zakupów można będzie wygrać gadżety dla wielbicieli gier kubki, słuchawki, myszki oraz gry planszowe. By zgarnąć jedną z setek nagród, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 lub 250 zł na maksymalnie 2 paragonach i zarejestrować je w punkcie obsługi akcji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*