Konowały do pierdla!

Konowały do pierdla!
Pan Marek Jurek, były poseł, złożył był wizytę nowemu ministrowi sprawiedliwości RP, panu Andrzejowi Czumie. Pan Marek Jurek konferował z panem Andrzejem Cuma o konieczności zatrudnienia prokuratorów do ścigania mordów na istotach ludzkich dokonywanych w klinikach parających się zapłodnieniami in vitro.
Propozycja pana Marka Jurka spotkała się ze zrozumieniem ze strony pana Andrzeja Czumy, bądź co bądź, absolwenta Niższego Seminarium Duchownego w Lublinie oraz długoletniego działacza rozmodlonej i wiernej Kościołowi chicagowskiej Polonii.
Bez wątpienia inicjatywa obu panów znajdzie aprobatę w szerokich kręgach społeczeństwa. Mógłby ktoś, co prawda, marudzić, że prokuratorzy powinni wraz z policja ścigać bandytów i złodziei, ale wiadomo przecież, że na tych ostatnich sposób ma nowy minister sprawiedliwości znacznie skuteczniejszy: chce mianowicie uzbroić lud w broń palna, długa i krótka, jak w Chicago. Pozwolenia na broń mają wydawać wójtowie po wsiach a dzielnicowi w miastach. Obywatele więc sami będą eliminować bandytów a policja wraz z prokuraturą już bez przeszkód będą mogli bezwzględnie ścigać lekarzy zamrażających zarodki (czyli istoty ludzkie), lekarzy dokonujących aborcji (mordujących nienarodzone) oraz piłkarzy i sędziów.
Powodzenia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*