KOZIOŁKI POETYCKIE

materiały organizatora
materiały organizatora

Słowo przenika się z muzyką, poezja z elementami aktorstwa, a to wszystko w atmosferze konstruktywnej rywalizacji, jaką niesie ze sobą slam poetycki. Właśnie w tej formie powracają Koziołki Poetyckie, spotkania, które przez wiele lat gromadziły w Lublinie miłośników poezji. Odbędą się 29 maja podczas Festiwalu „Miasto Poezji”. Ruszyły właśnie zapisy na warsztaty przygotowawcze.

Warsztaty są skierowane zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów z całego kraju. Odbędą się w Lublinie, w siedzibie Teatru NN przy ulicy Grodzkiej 20 w dniach 8-10 maja 2015 roku. Organizatorzy zapewniają uczestnikom noclegi i obiady. Udział w warsztatach jest jednocześnie zgłoszeniem udziału w slamie.

Aby zgłosić chęć udziału w warsztatach, należy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony www.miastopoezji.pl, uzupełnić i wysłać drogą e-mail na adres maciejtuora@gmail.com do 30.04.2015 roku. Na warsztaty zostanie zaproszonych 20 osób, które w największym stopniu spełniają profil uczestnika, czyli zajmują się poezją, są slamerami, aktorami lub raperami, chcą spróbować swoich sił w slamie lub mają już za sobą udział w innych slamach.

–  Koziołki Poetyckie z nazwy i założeń odwołują się do dawnej tradycji wydarzenia literackiego Lublina. Pragniemy, by to spotkanie łączyło środowiska, dla których ważne jest słowo. Na jednej scenie wzajemnie inspirować się będzie poezja, aktorstwo i hip-hop. To nowa jakość na lubelskiej scenie poetyckiejmówi Alina Bąk, koordynatorka „Miasta Poezji”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*