Na jazzOVO

fot. OVO Wrocław
fot. OVO Wrocław

Przed nami kolejna odsłona cyklu koncertów na zielonym patio OVO Wrocław. Już w najbliższy piątek, 10 sierpnia, o godz. 19.00, wystąpi  tam Tomasz Krajewski.

Znany wrocławianin zaśpiewa przy akompaniamencie zespołu w składzie: Andrzej Waśniewski (instrumenty klawiszowe), Żenia Betliński (kontrabas) i Michał Polak (perkusja).

Kolejny koncert wakacyjnego cyklu to także muzyczny rarytas i spotkanie z wrocławską gwiazdą.  17 sierpnia na patio wystąpi Natalia Lubrano wraz z trzema muzykami z projektu „Stopklatka” w repertuarze piosenek filmowych.

fot. Bartosz Maz
fot. Bartosz Maz

W przedostatni piątek sierpnia (24 sierpnia) na patio zaprezentuje się Jakub Olejnik Quartet, z kolei 31 sierpnia podczas finałowego koncertu dla gości zagra Maciej Czemplik Trio z utalentowaną wokalistką Sonią Hornatkiewicz.

Organizatorami cyklu są OVO Wrocław i DoubleTree by Hilton Wroclaw. Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 19.00. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy zastrzegają, że w razie niepogody koncerty mogą zostać odwołane, a informacje warto śledzić na Facebooku (fanpage OVO Wrocław).

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*