RODZINNY DZIEDZINIEC ARTYSTYCZNY

Podczas ostatniego weekendu maja (26-28.05.) na dziedzińcu, za budynkiem Centrum Kultury Wrocław-Zachód, otwieramy Dziedziniec Artystyczny. Serdecznie zapraszamy na otwarte bezpłatne wydarzenia: koncert przebojów z animacji Disneya, spektakl rodzinny „Sokrates w piaskownicy”, sentymentalny koncert utworów Kaliny Jędrusik, warsztaty rodzinne.

Weekend na Dziedzińcu zakończymy wieczorną potańcówką z djskim setem granym na żywo! Na miejscu spotkacie Pushek Cafe z sokami, lemoniadami i zdrową watą cukrową

Program

26 maja I piątek
godz. 17:00 | Bukiecik dla mamy i coś jeszcze
W Dniu Mamy zapraszamy najmłodszych na warsztaty układania bukietów oraz robienia drobnych upominków dla mamy, najpiękniejszych, bo zrobionych własnoręcznie. Warsztaty dla dzieci powyżej 7 roku życia.
Wstęp bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy, ilość osób ograniczona!

godz. 18:00 | koncert piosenek Kaliny Jędrusik
Największe przeboje Kaliny Jędrusik wykonają uczniowie XVII Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu.
Wstęp wolny z zaproszeniami do odbioru w Dziale Programowym

27 maja I sobota
godz. 11:00 | Koncert piosenek z filmów Disneya
Basia Piotrowska zabierze Was w podróż przez największe przeboje z filmów Walta Disneya, takich jak Kraina Lodu, Król Lew, Kubuś Puchatek czy Gumisie. Znane i lubiane piosenki zaaranżowane z odrobiną jazzu, nastrojowe i żywiołowe to propozycja dla całej rodziny.
Wstęp wolny

godz. 12:00 | Otwarte warsztaty rodzinne:
Kosmiczne patyczaki. Na warsztatach z Teatrem Gracholka każdy zrobi swojego własnego, unikatowego patyczaka, który przyczyni się do poprawy kondycji Ziemi a może nawet całego kosmosu. Wielkim finałem warsztatów jest wspólne zabawo-paradowanie.

Warsztaty robienia zakładek do książek. Wspólnie wykonamy papierowe zakładki, ozdobimy je kolorowymi papierami, koralikami, sznureczkami.

Otwarty plac zabaw z LEGO® Education DUPLO®, na którym stworzymy zwariowane, robotyczne konstrukcje i wprawimy je w ruch.

28 maja I niedziela
godz. 16:00 | Sokrates w piaskownicy – Teatr Małe Mi
„Sokrates w piaskownicy” to radosne, rozśpiewane widowisko zapraszające do zabawy i rozmowy na KAŻDY temat. Lalkowi bohaterowie Sophia i Philo siedzą w piaskownicy rozmawiając o Miłości, Złości, Odwadze i Strachu, Zabawie i Nudzie, Dzieciach i Dorosłych. Ich pytania skłaniają do rodzinnego filozofowania, zadawania kolejnych pytań, odpowiadania na nie, budzą ciekawość świata i siebie. Przedstawienie dla dzieci od 3 lat.
Po spektaklu zapraszamy na warsztaty z Teatrem Małe Mi!

godz. 17:00 | Otwarte warsztaty rodzinne
RobiMy Misie. Szycie jest proste! Zróbcie swojego własnego misia, najpiękniejszego, oryginalnego, bo uszytego własnoręcznie.

Warsztaty plecenia makramy. Na dużych formach przećwiczymy podstawowe sploty i wiązania ze sznurka.

Smykosensoryka. Pani GraNatka zaprasza na zabawę angażującą wszystkie zmysły. Wspólnie wyczarujemy świat, gdzie przy dźwiękach muzyki będziemy rozsypywać, ugniatać, przelewać i prawdopodobnie radośnie się przy tym brudzić. Zajęcia dla dzieci powyżej 2 lat.

Kwiatowy papier. Warsztaty robienia papieru z użyciem roślin z okolicznych łąk i zieleńców z Zielnymi Babkami.
Chcemy Was lepiej poznać! Warsztaty plastyczne i wspólne mapowanie osiedla.

19:00 | Dziedziniec taneczny
Międzypokoleniowa potańcówka na dziedzińcu z setem dj-skim.

Więcej informacji na www.ckwz.pl oraz pod nr tel. 71 354 46 60

oraz na naszym  facebooku https://www.facebook.com/CentrumKulturyWroclawZachod

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*